HVP | Wie is Wie?
16419
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16419,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Hoedje van Papier is een stichting met een bestuur op afstand. Het bestuur heeft de algemene leiding en behartigt de belangen van de stichting. De directie van Hoedje van Papier is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het team, binnen de kaders die door het bestuur zijn vastgesteld. De directie bestaat uit een algemeen directeur en financieel directeur. Het bestuur is vervolgens eindverantwoordelijk voor het door de directeuren gevoerde beleid. Het bestuur en de directeuren komen vier keer per jaar bijeen om te vergaderen, maar als het nodig is, worden er extra besprekingen ingelast. Het bestuur verricht haar taken op onbezoldigde wijze en bestaat uit de leden in de lijst hier rechts. Naast de vaste medewerkers op kantoor werkt Stichting Hoedje van Papier op projectbasis samen met Mano – Bureau voor Maatschappelijke Ontwikkeling, diverse zzp-ers, (taal- en media)vakkrachten, stagiairs en honderden vrijwilligers.

Organisatiestructuur:

Voorzitter:

Dhr. H.W. Kleij

Secretaris/ penningmeester:

Dhr. P.C. Piket

Algemeen bestuurslid:

Dhr. A.B. Fernandes

Algemeen bestuurslid:

Mevr. E.C. Eskes – van Utrecht

MANAGEMENT

Liesbeth Kerstens
Oprichter en algemeen directeur

Beleid en Ontwikkeling, bedrijfsvoering, fondsenwerving en projectleider Buitenland

liesbeth@stichtinghoedjevanpapier.nl

Patrick van de Westelaken

Oprichter en zakelijk adviseur Beleid en Ontwikkeling en projectleider Het Vergeten Kind

patrick@stichtinghoedjevanpapier.nl

Myrthe Rensen

Medewerker operationeel management

myrthe@stichtinghoedjevanpapier.nl

Amy Jans

Medewerker financieel management en projectcoördinator Computerwijk

amy@stichtinghoedjevanpapier.nl

RELATIEBEHEER & FONDSENWERVING

Sedat Bugdaci

Kwartiermaker, netwerker, fondsenwerver, relatiebeheerder projecten Nederland

sedat@stichtinghoedjevanpapier.nl

Maurice Oosthoek
Fondsenwerver en projectmedewerker SamenDoorSamen

maurice@manoweb.nl

PROJECTTEAMS

Ancella de Heer

Projectcoördinator TaalOnderonsjes

ancella@stichtinghoedjevanpapier.nl

Hanneke Pleijte

Projectmedewerker TaalOnderonsjes en medewerker P.R. en publiciteit

hanneke@stichtinghoedjevanpapier.nl

Rebecca Audier

Projectmedewerker TaalOnderonsjes

rebecca@stichtinghoedjevanpapier.nl

Fanneley Partoredjo

Projectmedewerker

Computerwijk

fanneley@stichtinghoedjevanpapier.nl

Daphne Hebing

Projectcoördinator

SamenDoorSamen

daphne@stichtinghoedjevanpapier.nl

Lieke Galbraith

Projectcoördinator

SamenDoorSamen

lieke@stichtinghoedjevanpapier.nl

Manon van Impelen

Projectmedewerker

SamenDoorSamen

manon@stichtinghoedjevanpapier.nl

Helena Raby
Projectcoördinator

VoorleesExpress

helena@stichtinghoedjevanpapier.nl

Eveline van Wijmen – de Vries

 Projectmedewerker

VoorleesExpress

eveline@stichtinghoedjevanpapier.nl

Dave Boomkens

 Projectmedewerker

VoorleesExpress

dave@stichtinghoedjevanpapier.nl

Nathali Swemmer

Office assistent

info@stichtinghoedjevanpapier.nl

Barbara de Reede

Projectcoördinator

Het Vergeten Kind

barbara@hetvergetenkind.nl

Sabrina Ong-Aban
Projectmedewerker

Het Vergeten Kind

sabrina@hetvergetenkind.nl

Lianne Collignon

Projectmedewerker en trainer

Het Vergeten Kind

lianne@hetvergetenkind.nl

Peter van Heemst

Trainer

Het Vergeten Kind

erikpetervanheemst@gmail.com

Joëlle den Biggelaar

Stagiair

SamenDoorSamen

joelle@stichtinghoedjevanpapier.nl

Samantha Mazot

Stagiair

TaalOnderonsjes

samantha@stichtinghoedjevanpapier.nl

Kirsten Kragten

Stagiair

VoorleesExpress

kirsten@stichtinghoedjevanpapier.nl

↓